Jesienny wyjazd w Bieszczady- gdzie się zatrzymać?

0
1168
views

Zakończenie sezonu oczywiście nie musi od razu oznaczać tego, że musimy zaprzestać planowania rozmaitych podróży po Polsce. Bieszczady są bowiem takim rejonem naszego kraju, gdzie znajdziemy jedne z najpiękniejszych, jesiennych krajobrazów, gdzie będziemy mogli spacerować i podziwiać niesamowite widoki i oddychać świeżym, górskim powietrzem. Jesienny deszcz nie powinien nam w tym przeszkodzić, gdyż zawsze możemy zatrzymać się w okolicy jakiegoś większego miasta, na przykład decydując się na hotel w Dębicy.

 

Miejsce, w którym raczej nie można się nudzić

 

Aby mieć w zanadrzu receptę na każdą pogodę, najlepiej wybierać hotele, które posiadają liczne atrakcje dodatkowe- jednym z takich obiektów jest chociażby ośrodek Grand Chotowa. Jeśli pogoda okaże się mniej sprzyjająca- zawsze będziemy mogli popołudniami zrelaksować się w basenie lub też skorzystać ze strefy SPA. Piękne otoczenie hotelu także motywuje do aktywnego spędzania czasu- do jazdy na rowerze, biegania albo też długich spacerów, co pozwoli na podziwianie pięknej, polskiej, złotej jesieni. Rezerwując hotel- sprawdźmy, czy dany obiekt posiada własną restaurację oraz czy będzie nam w stanie zapewnić wyżywienie. Taka opcja czyni bowiem każdy wyjazd znacznie bardziej komfortowym.

 

Dobre miejsce startowe dla różnych wycieczek

 

Miłośnicy górskich wycieczek decydując się na nocleg w Dębicy za pewne będą chcieli od razu zaplanować kilka interesujących tras- to dobre miejsce, aby stąd startować w różne szlaki turystyczne. Można też zwiedzać miasta i miejscowości, które znajdują się stosunkowo niedaleko od Dębicy. Mowa tutaj o Krośnie, Sanoku, a także o miejscowościach uzdrowiskowych, takich jak chociażby Iwonicz Zdrój czy Rymanów Zdrój. Jadąc dalej na całodniową wycieczkę, możemy nawet dotrzeć nad Solinę, aby tutaj podziwiać niesamowite widoki z ogromnej tamy spiętrzającej wodę. Urokliwe miasteczka i miejscowości, a także niesamowity widok na góry i lasy w jesiennym wydaniu to doskonały patent na wolny weekend lub też na spóźniony urlop poza sezonem turystycznym.

Poprzedni artykułTrzy pomysły na obniżenie kosztów podróży
Następny artykułCo zabrać ze sobą w pod namiot?
Zespół będący autorem wielu publikacji podróżniczych na stronach internetowych polskich jak również zagranicznych. Uwielbiamy amerykańskich pisarzy, autorów powieści kryminalnych oraz powieści dla młodzieży z gatunku fantasy.
PODZIEL SIĘ