World of Hyatt

0
2162
views

To nowy program sieci Hyatt od 2017 r. zastąpił on dotychczasowy program Gold Passport. Nowy program jest w zasadzie poszerzeniem zasad poprzedniego. Wprowadzono, bowiem w miejsce 2, 3 statusy uczestnika programu.

Punkty w programie zarabia się poprzez spędzenie nocy w hotelu, skorzystanie z tamtejszych zabiegów SPA lub obiad w restauracji hotelowej. Goście zyskują 5 punktów, za każdego wydanego dolara.

Goście mają możliwość wymiany swoich puntów na darmowe noclegi w hotelach marki, podnoszenie standardów pokoi hotelowych, na posiłki w restauracjach hotelowych, czy też wymienić je na mile samolotowe lub skorzystać za darmo z usług partnerów hotelu.

W ramach benefitów uczestnicy programu World of Hyatt, którzy uzyskali 200000 punktów, mogą za darmo zarezerwować pobyt w Tokio w dniach 10 – 13.11. 2017. W ramach tego pobytu uczestnicy będą mogli wziąć udział w kursie gotowania, zjeść kolację z szefem kuchni oraz udać się na prywatne zwiedzanie galerii sztuki z przewodnikiem.

Poprzedni artykułWarmer Welcomes
Następny artykułLast minute w Polsce
Zespół będący autorem wielu publikacji podróżniczych na stronach internetowych polskich jak również zagranicznych. Uwielbiamy amerykańskich pisarzy, autorów powieści kryminalnych oraz powieści dla młodzieży z gatunku fantasy.
PODZIEL SIĘ