Hilton Honors

0
2463
views

Hilton Honors to jak sama nazwa wskazuje program lojalnościowy sieci hotelowej Hilton. Program obejmuje nie tylko same hotele Hilton, ale również 14 marek im podległych. Co w praktyce oznacza 5000 hoteli w 103 krajach świata.

Aby stać się beneficjentem programu Hilton Honores wystarczy zarejestrować się w programie za pośrednictwem strony internetowej. Następnie płacąc za nocleg w jednym z hoteli należących do marki lub korzystając z usług hotelowych lub z usług partnerów Hilton uczestnicy programu zbierają punkty, które mogą wymieniać na dodatkowe usługi i korzyści, wśród których warto wymienić:

  • darmowe WiFi w hotelu,

  • niższe ceny za pobyt w hotelach marki Hilton,

  • możliwość wirtualnego zameldowania się w hotelu,

  • darmowe noclegi w hotelach marki, po uzyskaniu odpowiedniej liczby punktów.

Złoci i diamentowi uczestnicy tego programu mają możliwość podwyższenia standardu pokoju, który będzie dla nich nadal dostępny po wcześniejszej cenie, czy otrzymania darmowego śniadania podczas pobytu.

Poprzedni artykułZanzibar Hotel
Następny artykułIHG Rewards
Zespół będący autorem wielu publikacji podróżniczych na stronach internetowych polskich jak również zagranicznych. Uwielbiamy amerykańskich pisarzy, autorów powieści kryminalnych oraz powieści dla młodzieży z gatunku fantasy.
PODZIEL SIĘ