Warmer Welcomes

0
1864
views

Warmer Welcomes to nowy program lojalnościowy, funkcjonuje bowiem dopiero od marca tego roku. Powstał on w wyniku nawiązania współpracy między dwoma luksusowymi, azjatyckimi sieciami hotelowymi: indyjskimi Taj Hotels Resorts & Palaces oraz chińskimi Shangri-La Hotels & Resorts. Partnerstwo to oznacza, że goście mogą zyskiwać punkty w hotelach obu marek, czyli w 200 hotelach w 27 krajach świata.

Zyskiwania punktów w programie lojalnościowym odbywa się nie tylko poprzez spędzenie nocy w hotelu jednej z marek, ale także poprzez korzystanie z hotelowych restauracji czy zorganizowanie imprezy w hotelu. Dodatkowo podpisano także porozumienie z Singapore Airlines, co umożliwia jednoczesne zarabianie punktów w programie lojalnościowym hotelu oraz mil lotniczych w liniach lotniczych, dużo łatwiejsza stała się również wymiana punktów na mile oraz mil na punkt.

Dzięki uczestnictwie w programie lojalnościowym goście hotelowi zyskują możliwość tańszego i bardziej komfortowego pobytu w hotelach obu marek.

Poprzedni artykułIHG Rewards
Następny artykułWorld of Hyatt
Zespół będący autorem wielu publikacji podróżniczych na stronach internetowych polskich jak również zagranicznych. Uwielbiamy amerykańskich pisarzy, autorów powieści kryminalnych oraz powieści dla młodzieży z gatunku fantasy.
PODZIEL SIĘ