IHG Rewards

0
1965
views

IHG Rewards to program lojalnościowy przygotowany przez InterContinental Hotels Group. Podobnie, jak w przypadku większości programów lojalnościowych również tutaj należy zbierać punkty za każdy pobyt w jednym z 5 200 hoteli na świecie, uczestnicy programu zbierają także punkty korzystając z usług i oferty partnerów InterContinental Hotels Group, dodatkowe punkty można zyskać również płacąc kartą kredytową IHG Rewards Club Credit Card. W programie może wziąć udział każdy, kto dokona zgłoszenia za pośrednictwem strony www i przenocuje w jednym z hoteli należącym do grupy.

Ciekawy sposób wydawania punktów

Punkty uzyskane w programie IHG można wymieniać nie tylko na usługi związane z pobytem w dowolnym hotelu należącym do InterContinental Hotels Group, można za nie także kupować gry, książki i oprogramowanie, można nabyć kartę podarunkową na podróż, a można także co ciekawe i warte podkreślenia: przekazać je na rzecz fundacji dobroczynnych.

Poprzedni artykułHilton Honors
Następny artykułWarmer Welcomes
Zespół będący autorem wielu publikacji podróżniczych na stronach internetowych polskich jak również zagranicznych. Uwielbiamy amerykańskich pisarzy, autorów powieści kryminalnych oraz powieści dla młodzieży z gatunku fantasy.
PODZIEL SIĘ