Hotel Różany Gaj w Gdyni

0
1757
views

Planując urlop nad morzem, warto rozejrzeć się za hotelami nie tylko w Gdańsku czy Sopocie, ale również w Gdyni. W tym mieście można bowiem spotkać ciekawie położone i wygodne miejsca noclegowa. Jednym z takich miejsc jest hotel Różany Gaj położony przy ulicy Józefa Korzeniewskiego.

Hotel mieści się w estetycznym budynku położonym na niewielkim wzniesieniu w dzielnicy Kamienna Góra, został tak zaprojektowany, że z okien pokoi hotelowych roztacza się widok na morze. Pokoje są wyposażone w balkony i tarasy, dzięki czemu można nie tylko zobaczyć morze, ale poczuć także nadmorską bryzę. Lokalizacja hotelu stanowi jeden z jego największych atutów, nie tylko dzięki, temu że w okien podziwiać można morze, ale także ze względu na to, że wychodząc z hotelu trafiamy na bulwary, które pozwalają dotrzeć na plażę lub zapewniają możliwość odbycia przyjemnego spaceru.

Pokoje zostały urządzone nowocześnie, z wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami w tym także telewizorem LCD i niezwykle wygodnymi łóżkami. Na uwagę zasługuje aranżacja pokoi, w których zastosowano ciepłe barwy dzięki czemu stały się one przytulne, nie przestając być przy tym eleganckimi i nowoczesnymi. Są one wyposażone w łazienkę, która nie jest może ogromnych rozmiarów, ale w trakcie pobytu zdaje swoją rolę. W łazience znajduje się suszarka do włosów.

Na strefę relaksu w hotelu składają się basen, sauna, a także wanny z hydromasażem. Hotel posiada także własną restaurację oraz bar.

Różany Gaj to także dobre miejsce dla rodzin z dziećmi, bowiem posiada on pokój zabaw, pełen zabawek dla dzieci.

Ogromnym plusem, który często podkreślają goście hotelu jest jego obsługa, niezwykle sympatyczna zawsze uśmiechnięta i pomocna.

Obiekt jest przyjazny środowisku i znaczną część energii czerpie z baterii słonecznych. W hotelu dostępne jest darmowe WIFI.

Minusem jest natomiast parking, choć hotel posiada własny parking to jest on dodatkowo płatny i bywa niewystarczający, gdy wielu gości hotelu przyjedzie własnymi samochodami.

Ceny za noc w hotelu Różany Gaj to ok. 200 – 300 zł.