Zanzibar Hotel

0
1584
views

Zanzibar uważany jest za raj na Ziemi, a to za przyczyną zjawiskowych białych plaż oraz lazurowego morza. Ponieważ Zanzibar znajduje się w Afryce to też lato trwa tam niemal bez przerwy i niezależnie od tego jaką porę roku wybierzemy, możemy być pewni, że będzie nam tam ciepło. W tym raju na Ziemi swój biznes założyli Polacy – Zanzibar Hotel to miejsce prowadzone przez naszych rodaków.

Zanzibar Hotel to miejsce, gdzie turyści z Polski zostaną obsłużeni w swoim rodzinnym języki. Gdzie noc mogą spędzić w jednym z 11 bungalowów wybudowanych na plaży, w czystych, elegancko urządzonych i wygodnych pokojach. Przebywając w tym hotelu zawsze możemy cieszyć się pięknymi widokami i morską bryzą.

Wśród udogodnień, które oferuje hotel swoim gościom jest basen z boiskiem do piłki wodnej, boisko do siatkówki plażowej, centrum nurkowe oraz kitesurfingowe. Ponadto w hotelu znajduje się restauracja z barem, która serwuje zarówno dania bliskie polskiej kuchni, jak i dania z owoców morza, a jej popisową potrawą jest wyśmienite carpaccio z ośmiornicy.

Obsługa hotelu posługuje się kilkoma językami, w tym także polskim i jak podkreślają goście hotelowi jest zawsze uśmiechnięta i niebywale pomocna.

Dla swoich gości hotel zapewnia również wycieczki tematyczne, można między innymi odbyć bezkrwawe afrykańskie safari, które pozwala podziwiać piękno Tanzanii, safari może trwać od 3 do 8 dni, ceny zaś wahają się od 950 do 2490$. Inną wycieczką cieszącą się dużą popularnością jest tak zwany Spice Tour, czyli wizyta na farmie, gdzie uprawiane są lokalne owoce i przyprawy. Koszt takiej wycieczki to 25$. Inną wycieczką oferowaną przez hotel w tej samej cenie jest zwiedzanie z przewodnikiem Stone Town, czyli miejscowości, w której znajduje się hotel. Przewodnikiem jest rodowity mieszkaniec wyspy, który pokaże turystom jej najbardziej urokliwe miejsca, a także zaprowadzi do domu, w którym urodził się Fredi Mercury. W ofercie znajdują się także wycieczki na maleńką wyspę z najbielszym piaskiem, czy zwiedzanie Wyspy Więźniów.

Poprzedni artykułHotel Różany Gaj w Gdyni
Następny artykułHilton Honors
Zespół będący autorem wielu publikacji podróżniczych na stronach internetowych polskich jak również zagranicznych. Uwielbiamy amerykańskich pisarzy, autorów powieści kryminalnych oraz powieści dla młodzieży z gatunku fantasy.
PODZIEL SIĘ