Villa Park w Opolu

0
1474
views

Hotel Villa Park w Opolu to uroczy budynek w stylistyce pałacowej, z obszernym, czarującym ogrodzie, który każdego kto go odwiedza oczarowuje i przenosi w świat komfortu i relaksu.

Trudno powiedzieć co jest największą zaletą tego miejsca, bowiem trudno się w nim doszukać jakichkolwiek minusów. Sama dzielnica Opola, w której położony jest hotel nie zachwyca jednak gdy przekraczamy bramę i znajdujemy się w ponad stuletnim ogrodzie, to niemal tak jakbyśmy się przenieśli do innego świata. Hotel posiada taras, gdzie w czasie ciepłych dni bardzo przyjemnie jest zjeść śniadanie czy wypić poranną kawę podziwiając uroki przyhotelowego ogrodu.

Wystrój pokoi hotelowych nawiązuje również do jego historii, zostały one urządzone w stylu klasycznym, a stylistyką nawiązują do pałacowych wnętrz. Zostały jednak wyposażone we wszystkie nowoczesne zdobycze cywilizacyjne łącznie z telewizorem i dostępem do internetu.

Doskonała obsługa zarówno w restauracji, jak i na recepcji hotelu zdecydowanie zachęca do powrotu. Restauracja hotelowa to również rzecz, o której warto wspomnieć, można tam bowiem skosztować efektownych zarówno w smaku, jak i wyglądzie potraw.

Cena za noc dla dwóch osób to 500 zł, przy czym obejmuje ona również śniadanie.

Jednym minusem tego miejsca jest lokalizacja, znajduje się on bowiem daleko od centrum miasta, bo aż 6 km. Nie ma natomiast żadnego problemu z parkingiem, bowiem przy budynku hotelu znajduje się obszerny parking.

Oceniając zarówno restaurację, jak i cenę hotelu, co do całości należy przyznać, że jest to naprawdę bardzo dobry i godny polecenia hotel.

Poprzedni artykułSchanel Residence w Rzeszowie
Następny artykułHotele, o których mówi cały świat
Zespół będący autorem wielu publikacji podróżniczych na stronach internetowych polskich jak również zagranicznych. Uwielbiamy amerykańskich pisarzy, autorów powieści kryminalnych oraz powieści dla młodzieży z gatunku fantasy.
PODZIEL SIĘ