Schanel Residence w Rzeszowie

0
1587
views

Schanel Residence to butikowy hotel w centrum Rzeszowa. Zlokalizowany jest w zabytkowej XIX wiecznej kamienicy, do czego nawiązuje stylistyka mebli. Hotel posiada doskonałą lokalizację znajduje się, bowiem w odległości zaledwie 10 m od rynku w Rzeszowie. Śniadania serwowane są w eleganckiej sali śniadaniowej, w hotelu funkcjonuje także restauracja. Ceny za noc dla dwóch osób zaczynają się od 400 zł.

Plusem hotelu jest zdecydowanie jego położenie, w zasadzie trudno wyobrazić sobie w Rzeszowie bardziej dogodną lokalizację. Dzięki temu, że rynek miejski znajduje się tuż opodal goście mają do dyspozycji wiele przytulnych i urokliwych restauracji, kawiarenek i barów. Z czego zapewne chętnie korzystają, bo obsługa w restauracji najoględniej rzecz ujmując jest niezorganizowana. Nie można tego powiedzieć natomiast o obsłudze hotelu, która wykazuje się ogromnym profesjonalizmem, a przy tym jest sympatyczna i uśmiechnięta.

Hotel nie ma własnego parkingu i choć ten miejski znajduje się „pod drzwiami” hotelu to jednak należy się liczyć z tym, że może być tam trudno o miejsce. Na pochwałę zasługują także przestronne łazienki przy pokojach, jednak o samych pokojach już tego powiedzieć nie można. Są one raczej małe jak na hotelowe standardy. Natomiast ich aranżacja jest dość ciekawa, choć nietypowa jak na obecnie panującą modę.

Hotel aspirujący do miana luksusowego butikowego hotelu, który jednak nie posiada warunków, aby się nim stać. Dlatego nieco obniżona cena sprawiłaby, że goście wymagaliby mniej, a opinia byłaby o wiele lepsza.

Poprzedni artykułZagraniczne last minute
Następny artykułVilla Park w Opolu
Zespół będący autorem wielu publikacji podróżniczych na stronach internetowych polskich jak również zagranicznych. Uwielbiamy amerykańskich pisarzy, autorów powieści kryminalnych oraz powieści dla młodzieży z gatunku fantasy.
PODZIEL SIĘ